Trochę nowości :)

Dawno nic nie dodawałam ale nie to, żeby nic nie zrobiła, to raczej nie możliwe z moimi niespokojnymi rękoma. Powstało trochę nowości, trochę też zrobiłam powtórek. Z nowości mam do pokazania głównie kolczyki i tak pierwsze to tartaletki, których autorką wzoru jest Caterina B.Użyte koraliki to Toho, SuperDuo, Draggery i Fire Polish.      


Kolejne to oponki powstały dzięki tutotrialowi Alicji. Wyplotłam je w dwóch kolorach a użyte koraliki to oczywiście Toho jet, white i pepper red.
      

   
I ostatnie z kolczyków to małe sztyfciki. Nigdy nie lubiłam ich nosić ale jak wyplotłam je sobie to zmieniłam zdanie, pewne jest, że to nie są ostatnie. Zdjęcia takiej sobie jakości, bo Swarovski, który jest w środku odbija światło a mój aparat nie jest pierwszych lotów.
   W między czasie zrobiłam jeszcze dwie zakładki do książek, które leżały już jakiś czas i w końcu doczekały się wykończenia.
 

2 komentarze:

  1. Cudeńka tworzysz na szydełku. I nie tylko. Będę tu zaglądać :)) Czy tutorial Alicji na oponki jest gdzieś dostępny? Pozdrawiam :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za miłe słowa a jeśli chodzi o tutorial to jest u Alicji na blogu, wpisz tutorial oponki, nazwy bloga niestety nie pamiętam ale jak znajdę to dam znać, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń